Praca

Agencja Nieruchomości ABAKUS w Koszalinie poszukuje pracownika na stanowisko AGENT NIERUCHOMOŚCI.

U nas masz szansę na niezależność finansową.

Miejsce pracy:

Koszalin
Obowiązki:

  • Pozyskiwanie mieszkań do sprzedaży
  • Obsługa klientów sprzedających i kupujących
  • Podpisywanie umów pośrednictwa
  • Przygotowanie oferty do sprzedaży i wprowadzenie jej do systemu informatycznego
  • Dokonywanie prezentacji nieruchomości
  • Udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie (pierwsze 3-4 miesiące 4 000,00 brutto).
  • Później system prowizyjny 4 000,00 – 23 000,00 i więcej – bez ograniczeń. Zależeć to będzie od Twojego zaangażowania
  • Bardzo ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenie i wsparcie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Dostęp do bazy klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Nastawienia na profesjonalną obsługę klienta
  • Komunikatywności i swobody w budowaniu relacji
  • Samodzielności oraz determinacji w działaniu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wewnętrznej motywacji i samodyscypliny
  • Prowadzenia działalności gospodarczej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Własnego samochodu
  • Studenci ostatniego roku studiów również mile widziani

CV wraz z numerem telefonu prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@abakus-nieruchomosci.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).