Praca

Abakus Nieruchomości to firma o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Zdobyta wiedza i doświadczenie stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Agent nieruchomości

Miejsce pracy: Koszalin

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prezentacje nieruchomości,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
  • podejmowanie działań wspomagających sprzedaż.

Co oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • dostęp do bazy klientów,
  • nakłady na reklamę i działania marketingowe,
  • dostęp do narzędzi wspierających proces sprzedaży,
  • wsparcie merytoryczne,
  • współpracę w oparciu o własna działalność gospodarczą,
  • pozytywną atmosferę w pracy.

Jakich osób szukamy:

  • ambitnych;
  • kreatywnych,
  • dyspozycyjnych,
  • otwartych;
  • komunikatywnych,
  • samodzielnych,
  • posiadających prawo jazdy i samochód,
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres praca@abakus-nieruchomosci.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych)”